Informacja o zajęciach dodatkowych

Zajęcia dodatkowe w grupie „Odkrywcy”

 

Poniedziałek

język angielski  11.45 – 12.30   grupa młodsza Didi

Wtorek

balet  12.25 – 12.55 ;karate  13.00 – 13.30

Środa

język angielski       11.00 – 11.15  osłuchanie z j. nowożytnym

zajęcia sportowe    12.35 – 13.05 ;  szachy 13.50 – 14.20

Czwartek

zajęcia taneczne     12.30 – 13.00

Piątek

rytmika  10.45 – 11.10

 

Zajęcia dodatkowe w grupie „Podróżnicy”


Poniedziałek

język angielski 11.45 – 12.30   grupa młodsza Didi

                    12.30 – 13.15   grupa starsza  Polly I

programowanie-robotyka 13.35– 14.05   

Wtorek

balet 12.25 – 12.55 ; karate 13.00 – 13.30

Środa

język angielski  11.15 – 11.45  osłuchanie z j. nowożytnym

zajęcia sportowe    12.35 – 13.05 ; szachy 13.50 – 14.20  

Czwartek

logopedia  11.50 – 14.30 czas regulowany indywidualnie

zajęcia taneczne 12.30 – 13.00  

Piątek

rytmika 11.10  - 11.40

 

Zajęcia dodatkowe w grupie „Wynalazcy”

 

Poniedziałek

język angielski 11.45 – 12.30   grupa młodsza Didi

                    12.30 – 13.15   grupa starsza  Polly I

programowanie-robotyka 13.35– 14.05    

Wtorek

balet 12.25 – 12.55

karate 13.00 – 13.30

Środa

język angielski 11.45 – 12.15  osłuchanie z j. nowożytnym

zajęcia sportowe 12.35 – 13.05

szachy 13.50 – 14.20  

Czwartek

logopedia 10.00 – 11.50   czas regulowany indywidualnie

zajęcia taneczne     12.30 – 13.00  

Piątek

rytmika 11.40  - 12.10

 

Zajęcia dodatkowe w grupie „Poszukiwaczy”

 

Poniedziałek

religia 11.00 – 11.30

 j. angielski 10.30 – 11.00  osłuchanie z j. nowożytnym

programowanie-robotyka 14.10– 14.40    grupa I

                                        14.40– 15.10    grupa II

Wtorek

karate 12.20 – 12.50

balet   13.00 – 13.30 

Środa

logopedia 11.45 – 13.00  czas regulowany indywidualnie

język angielski 12.20 – 13.05   grupa zaawansowana  - Poli II

zajęcia sportowe 13.10 – 13.40

szachy 14.20 – 14.50            

Czwartek

zajęcia taneczne 13.00 – 13.30  

Piątek

religia 11.00 – 11.30

rytmika 12.20  - 12.50

 

Zajęcia dodatkowe w grupie „Badaczy”

 

Poniedziałek

religia 10.30 – 11.00

 j. angielski 11.00 – 11.30  osłuchanie z j. nowożytnym

programowanie-robotyka 14.10– 14.40   grupa I

                                    14.40– 15.10    grupa II

Wtorek

karate 12.20 – 12.50

balet 13.00 – 13.30

Środa

logopedia 10.00 – 11.45

język angielski 12.20 – 13.05   grupa zaawansowana  - Poli II

zajęcia sportowe 13.10 – 13.40

szachy 14.20 – 14.50            

Czwartek

zajęcia taneczne 13.00 – 13.30                            

Piątek

religia 10.30 – 11.00

rytmika 12.50  - 13.20