Informacje dla rodziców

Drodzy rodzice...

W związku z nadchodzącym okresem wakacyjnym /lipiec, sierpień/ zwracam się z prośbą do rodziców deklarujących chęć skorzystania z opieki przedszkolnej dla swojego dziecka w tym czasie /mimo pozostających w mocy obostrzeń dotyczących funkcjonowania przedszkola/ o wypełnienie Deklaracji Wakacyjnej i dostarczenia jej drogą elektroniczną lub osobiście najpóźniej do 24 czerwca br. – godziny ranne, do biura dyrektora przedszkola.

Tylko dzieci, których deklaracje będą złożone w wyznaczonym terminie, będą mogły w czasie dyżuru tj.: od 29 czerwca, uczęszczać do przedszkola.

 

Uwaga rodzice dzieci nowo przyjętych...

Z uwagi na zaistniałą sytuację nadzwyczajną związaną z pandemią COVID-19 i wprowadzonymi ograniczeniami w funkcjonowaniu placówki. W trosce o dobro i bezpieczeństwo Waszych dzieci, informujemy, że zajęcia aklimatyzacyjne dla grupy „Odkrywców”, tj. 3-4 latki oraz grupy „Poszukiwaczy”, tj. 5-latki, które miały odbyć się 17/18 czerwca 2020 roku zostają obecnie niestety odwołane.

Dalsze informacje dotyczące możliwości przeprowadzenia zajęć w późniejszym terminie zostaną umieszczone na stronie przedszkola.