Informacje dla rodziców

Uwaga Rodzice

W piątek 22 marca wybieramy się całym przedszkolem do NOK-u aby już w pełni zabawić się i powitać kalendarzową wiosnę. Bardzo byłoby miło gdyby na wiosenne spotkanie wybrały się dzieci ubrane wiosennie.

Chętnych przedszkolaków zachęcamy do przebrania się za pszczółki, biedronki, kwiatki, bociany, ptaszki – drodzy rodzice liczymy na Waszą pomysłowość i kreatywność. Wystarczy drobiazg, który sprawi, że wszystkim bawić się będzie weselej.

Za włączenie się do zabawy z góry dziękuję.

 

Dnia 18 marca br. w przedszkolu będą wykonywane dzieciom zdjęcia wiosenno-świąteczne /ostatnie indywidualne w tym roku/.

Jeśli życzyliby sobie Państwo aby rodzeństwa miały razem bardzo proszę o zgłoszenie tego wychowawcy.

Zdjęcia na zakończenie roku dla absolwentów grupy „Badaczy” oraz ewentualne grupowe dla pozostałych będą wykonywane 4 kwietnia br.

 

Dnia 13 marca br. o godz. 17.00 planowany był dyżur nauczycielek dla rodziców, którzy pragnęliby porozmawiać o postępach dziecka, ich rozwoju.

W związku jednak z niedyspozycją zarówno wśród nauczycielek jak i rodziców – dyżur ten zostaje odwołany a kolejny odbędzie się 11 kwietnia o godz. 17.30, na który już dziś zapraszamy.

Informujemy, że w zakładce Informacje/Dokumenty do pobrania mogą Państwo pobrać dokumenty rekrutacyjne na rok szkolny 2019/20120