Informacje dla rodziców

Dnia 26 września w godzinach przedpołudniowych w naszym przedszkolu pojawi się firma fotograficzna Proart, która będzie wykonywać zdjęcia dzieciom w sesji jesiennej. Zgodnie z zapowiedzią zdjęcia będą wykonywane wszystkim dzieciom obecnym tego dnia w przedszkolu na odpowiedzialność firmy fotograficznej.

Koszt trzech zdjęć /jedno większe dwa mniejsze / - 32 zł

 

Kochani rodzice!

Pragnę w imieniu wszystkich pracowników przedszkola i swoim oraz rodziców Darii ogromnie i serdecznie podziękować za Wasze wielkie i ofiarne serca, szczodrość i zaangażowanie – dzięki któremu udało nam się zebrać dla naszej przedszkolanki Darii w Dniu Przedszkolaka niezwykle pokaźną sumę /1240,60-,/.

Dziękujemy bardzo mocno pani Małgorzacie i pani Izabeli oraz wspierającym je osobom za dodatkową pomoc i wsparcie, za pyszny popcorn, watę cukrową, gofry i kawę.

Wszystkim dzieciom, rodzicom dziękujemy za udział, obecność, wspólną zabawę, radosny śpiew i uśmiech mimo niesprzyjającej pogody.

Dyrektor

 

Informujemy, iż w połowie przyszłego tygodnia dokonamy zwrotów za przedszkole rodzicom tych dzieci, które zakończyły edukację w  naszym przedszkolu.

Rodzicom tych dzieci, którzy dokonywali płatności za przedszkole za pomocom przelewu bankowego,  zwroty zostaną przelane  na  konta bankowe. Pozostałych rodziców,  prosimy o zgłoszenie się od 20.09 do biura przedszkola w celu otrzymania zwrotu.